خدمات

خدمات

خدمات ما

دیگر خدمات

تشخیص اختلالات تعادلی

بررسی سیستم تعادل و تشخیص علت سرگیجه هایی با منشا گوشی، در مرکز تخصصی تعادل توحید اصفهان با به روزترین دستگاه ها انجام می شود. انجام آزمونهای VNG. vHIT. ECoG. Vemp. و آزمون دو دمایی کالریک، جز اصلی ترین آزمونهای تشخیصی اختلالات سیستم تعادلی است.

توانبخشی سیستم تعادل

بیش از ۴۵ درصد اختلالات تعادلی، منشا گوشی دارد. غالب این اختلالات ، نیاز به توانبخشی دارد، در مرکز تخصصی تعادل توحید اصفهان ، همه مانور ها و حرکات درمانی مربوطه و تمرینات توانبخشی تخصصی، با تمرکز بر اختلال تعادلی تشخیص داده شده، زیر نظر کادری مجرب ، انجام می شود.

مشاوره، تجویز و تنظیم تخصصی سمعک

بعد از تشخیص تخصصی میزان افت شنوایی، انتخاب صحیح سمعک و قالبگیری حرفه ای و تنظیم دقیق سمعک به کمک دستگاه های تخصصی مثل hipro و
real ear measurement وظیفه ماست و مرکز تخصصی سمعک توحید اصفهان، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین اتفاق برای شما رقم بخورد.

تعمیرات سمعک

تعمیرات سمعک شامل جرم گیری، سیم کشی و تعویض قطعه و.. در کوتاهترین زمان و با دقت بالا ، در این مرکز انجام می شود.

باتری

فروش انواع باتری سمعک در سایزها ۱۰ و ۳۱۲و ۱۳ و ۶۷۵ و فروش انواع محافظ جرم سمعکهای داخل گوشی و سمعکهای پشت گوشی RIC , و ارائه دیگر خدمات، در این مرکز انجام می شود.

قالب سمعک

ساخت انواع قالب سمعک داخل گوشی و پشت گوشی، ساخت انواع قالب ضد صوت و ضد آب در جنس های نرم، سخت، نیمه سخت و سیلیونی( ژله ای) در این مرکز انجام می شود.