جمعه 8 مرداد 1400 21:11
آخرین تکنولوژی های سمعک را از ما بخواهید.                 ادیولوژیست علی جهانگرد کارشناس ارشد سیستم شنوایی، تعادل و تجویز سمعک                 نمایندگی انحصاری سمعک ویدکس و ریساند دانمارک در استان اصفهان                 اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی بانک سامان، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع گلدیس، طبقه 5، واحد 20 تلفن: 03136289816                 مشاوره، تجویز و تنظیم تخصصی انواع سمعک با تکنولوژی میکروفن پروب                 ساخت انواع قالب ضدصوت و ضدآب                 ارزیابی و توانبخشی تخصصی سیستم تعادل و سرگیجه کودکان و بزرگسالان                 ارزیابی تخصصی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان                

توحید > مطالب و مقالات آموزشی

  درباره مرکز تخصصی شنوایی، تعادل و سمعک توحید
مرکز تخصصی ارزیابی و توانبخشی شنوایی، تعادل و سمعک توحید نماینده رسمی سمعک ریساند و ویدکس دانمارک در اصفهان با پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاههای روز دنیا و بر اساس آخرین رفرنسهای علمی آماده ارائه خدمات به هم استانی های عزیز می باشد.

به لطف و استعانت خداوند و بعد از یک دهه تلاش شبانه روزی توانستیم مرکزی تخصصی در زمینه تشخیص و توانبخشی اختلالات تعادل، شنوایی و سمعک راه اندازی کنیم. این مرکز در فضایی زیبا و در خور شان شما عزیزان و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا، آماده ارائه خدماتی بی نظیر در زمینه شنوایی، تعادل و سمعک به شما هم استانی های عزیز می باشد.


مرکز تخصصی شنوایی و تعادل توحید شامل مجموعه کلینیکهاییست تا بتواند همزمان خدمات متفاوتی را به شما عزیزان ارائه دهد.


در کلینیک تخصصی شنوایی بزرگسالان، آزمونهای روتین شنوایی مثل PTA,SRT, SDS, Tympanometery, Acoustic Reflex و البته آزمونهای تکمیلی همچون ارزیابی وزوز گوش، تست با سمعک و .. انجام می شود.


در کلینیک تخصصی شنوایی نوزادان و کودکان آزمونهای بررسی کننده گوش میانی شامل Low and High Freq tympanometery و Low and High Freq AR به منظور تشخیص با دقت بسیار بالای اختلالات گوش میانی  مثل SOM, AOM و .. انجام می شود. تستهای بررسی کننده عملکرد حلزون گوش شامل SOAE, TEOAE, DPOAE و تستهای بررسی کننده عصب شنوایی شامل AABR, ABR, ASSR و البته آزمونهای رفتاری شامل ادیومتری بازی و ادیومتری با مشوق بینایی(Play Audiometery, VRA) برای کودکانی که همکاری خوبی در تستهای رفتاری مرسوم ندارند، با جدیدترین دستگاههای روز دنیا قابل انجام است.


در کلینیک تخصصی ارزیابی و توانبخشی تعادل و سرگیجه، آزمونهایی مثل VNG, vHIT, ECochG, Vemp, VBRT برای بیمارانی قابل انجام است که از سرگیجه رنج می برند. در این کلینیک بعد از تشخیص دقیق علت سرگیجه، در صورت نیاز مجموعه ای از خدمات توانبخشی به منظور درمان سرگیجه و رهایی از آن انجام می شود. طبق آمارهای موجود علت بیش از 45 درصد سرگیجه ها، گوش است که بعد از تشخیص دقیق میتوان آنها را براحتی و به روش غیر دارویی و غیر جراحی درمان کرد.


در کلینیک تخصصی سمعک، به دلیل نگاه حرفه ای به سمعک و با توجه به نمایندگی رسمی سمعک ریساند و ویدکس دانمارک در استان اصفهان، هر آنچه که شما به آن نیاز دارید از مشاوره های تخصصی قبل از انتخاب سمعک، گرفته تا تجویز و تنظیم تخصصی و حرفه ای سمعک، همه و همه در یکجا جمع شده تا شما قبل از پرداخت هر گونه هزینه ای برای سمعک، کاملا با نحوه کار و چگونگی عملکرد آن بر روی گوشتان آشنا شوید و با آگاهی کامل بتوانید انتخابی دقیق انجام دهید تا شما هم طعم زندگی را بهتر احساس کنید. استفاده از دستگاههای شبیه ساز کم شنوایی، شبیه ساز سمعک و تنظیم سمعک به صورت واقعی بر روی گوش شما، با دستگاههایvisible speech و Real Ear Measurment برای اولین بار در اصفهان، این امکان به شما می دهد تا از انتخاب خود کاملا راضی باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
صفحه اصلی تصاویر فیلم سمعک شنوایی تعادل درباره ما تماس با ما

نظرات و پیشنهادات
لینک دوستانتعداد بازدید امروز: 27
تعداد بازدید دیروز: 31
تعداد بازدید کل: 71937


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کلینیک شنوایی شناسی توحید می باشد
هرگونه استفاده از مطالب، با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.
طراحی و اجرا : شاهراه سلامت